Komentarze do notki Nowa forma uzyskania pożyczki przez Internet

Nowa forma uzyskania pożyczki przez Internet 
16. listopada 2015 21:51:00
linkologia.pl spis.pl

Nowość w wysyłaniu wniosków pożyczek

Nowość, innowacja, różnie możemy to nazywać ale na pewno pomocnie. Tak właśnie się dzieje w nowej formie szukania i otrzymywania pożyczki przez Internet.  W oferta firm pozabankowych mamy duży rozstrzał w prowizjach oraz kosztach i często tracimy dużo czasu na poszukiwaniu pożyczki dokładnie pasującej do naszych oczekiwań. I o to nowa forma udzielania pożyczek pozabankowych. Wystarczy wypełnić jeden formularz – wniosek online a trafi on do bazy inwestorów czyli firm pożyczkowych. Na jeden wniosek może odpowiedzieć kilkanaście firm z ofertami pożyczki dla klienta konkretnego. To duże udogodnienie dla szukających szybkich pożyczek krótkoterminowych czy ratalnych. O co tutaj chodzi? 
Sprawa jest bardzo prosta. Wchodzimy na stronę typu: teraz-pozyczka.pl , która właśnie oferuje takie pożyczki i wypełniamy jeden wniosek. Można starać się o pożyczkę od 100 zł do 25 tyś. zł na okres od 15 dni do 12 miesięcy. W zależności jakie podamy dane o swojej sytuacji finansowej oraz zatrudnienia, otrzymujemy oferty kilku pożyczek od różnych firm finansowych. Jeżeli mamy złe wpisy w bazach dłużników typu BIK. Nie dyskwalifikuje nas w otrzymaniu pożyczki. Oczywiści są tez wnioski odrzucane przez wszystkich inwestorów. Dzieje się tak, kiedy klient jest określony jako dużego ryzyka. Wiadomo, że nikt nie pożyczy osobie, która nie ma najmniejszych szans na oddanie zaciągniętej pożyczki. Można więc otrzymać tzw. pożyczki bez BIK ale musi mieć pewny dochód. 
Oferty typowe pożyczek przez internet zawsze znajdziemy np. na stronie: www.pozyczki-24.pl . Strona ta w bardzo ciekawy prezentuje oferty. Stają się one nienatarczywe a za razem jasno mówiące dla kogo są przeznaczone. Myślę, że nowy sposób szukania pożyczki bez BIK czy tylko pozabankowe w 15 min może stać się bardzo popularne. Poczekamy i zobaczymy jak to będzie wyglądać za rok.
okpl : : bez bik, chwilówki, online, pozabankowa, pozabankowe, pożyczka, pożyczki, przez internet

Brak komentarzy